ברכות ליום הולדת למבוגרים

בא לי פארטי - הפעלות ואטרקציות למסיבות, אירועים, ערבי חברה ועוד - www.BaliParty.co.il
סוגי אירועים:

ברכות ליום הולדת למבוגרים

שתף:
שיתוף ברכות ליום הולדת למבוגרים בפייסבוק
הדפסת ברכות ליום הולדת למבוגרים
המלץ לחבר:
שלח לחבר

ברכה לחבר הכי טוב


חבר יקר שלי, אז מסתבר שהגעת לגיל שאפשר להתחיל. אמנם, אתה על תקן של מבוגר כבר לא מעט שנים, אבל נראה צעיר בהרבה (גנטיקה או הרבה ספורט?).
לכבוד יום ההולדת שלך, לכבוד ציון האירוע החשוב הזה, רציתי לאחל לך עוד הרבה שנים של שמחה, ושל אהבה מכל בני משפחתך וגם חבריך.
שתגשים את משאלותיך וכפי שמאחלים לכל איש בגילך, שתהיה בריא ובעיקר מאושר.
מאחל לך יום הולדת שמח, אינספור של סיבות למסיבות נוספות, הרבה נחת מכל צאצאיך (כי ילדים זה שמחה, לא?) וגם הצלחה גדולה בעבודה ובכל פרויקט אחר.
אוהב אותך מאד חבר יקר ומאחל לך מזל טוב מכל הלב.

ברכה לאבא

אבא יקר שלנו, רוצים לאחל לך יום הולדת שמח ומאושר והרבה מזל טוב. שתמשיך ללוות אותנו עוד הרבה הרבה שנים ולראות את כל התוספות החדשות למשפחה, שמצטרפות מדי שנה (מבטיחים שתהיינה כאלו עוד הרבה!). מקווים שתמשיך ליהנות ולטייל בכל העולם (ובכל חור נידח, בדיוק כמו שאתה אוהב), וגם מדי פעם לעשות הפסקה קצרה וליהנות מאתנו, הילדים שלך, שאוהבים אותך מאד.
מאחלים לך עוד המון המון שנים של אושר ואהבה, הרבה בריאות כמובן וסיבות טובות לחייך בכל בוקר. מנצלים את ההזדמנות להודות לך שאתה כאן, איתנו, עומד לרשותנו ומסייע לנו בכל רגע ובכל הזדמנות. אוהבים אותך מאד, מחבקים ומנשקים בלי סוף.

ברכה מהחברים לעבודה

חברה טובה שלנו, לכבוד יום ההולדת רוצים לאחל לך המון מזל טוב, שמחה גדולה וגם נחת מכל הילדים.
אנו גאים לעבוד לצדך ושמחים לפגוש אותך בכל יום. מקווים שהיום המיוחד הזה בשבילך שופע בחיוכים ואושר גדול ומאחלים לך עוד הרבה הרבה ימים כאלה.
שתגשימי כל חלום וחלום, שתמצי רגעים קטנים וגם גדולים ושתהיי שמחה ומלאה בחיוכים, בדיוק כמו שאנחנו אוהבים אותך. שתמשיכי להביא לנו עוגות טובות ומטעמים מצוינים ושיהיה לך רק טוב.
שולחים לך חיבוקים גדולים, נשיקות רטובות על שתי הלחיים ומתנה צנועה שמקווים שתאהבי.
יום הולדת שמח, בריאות וכמובן עד 120 (ואולי גם יותר, מי יודע).

ברכה מבת הזוג

איש יקר ואהוב שלי, אתה אמנם כבר לא צעיר (בגיל), אבל אין ספק שצעיר ברוחך. לכבוד יום ההולדת שלך רוצה לאחל לך הרבה בריאות, הרבה אושר ושמחה, הרבה כייף ובעיקר גם אהבה. מקווה שנעבור יחד את השנים הבאות בהנאה גדולה ומקווה שתמשיך להיות מי שאתה!
את החלומות שהדחקת לצד, זה הזמן להגשים ויודעת שיש כאלה לא מעט. שהשנים הבאות יהיו עמוסות בחיוכים גדולים, בנחת מכל הילדים וגם הנכדים החמודים ובהרבה הרבה אמונה שימשיך להישאר ככה בדיוק אותו הדבר, לא פחות, ואם אפשר – אפילו עוד יותר. אוהבת אותך כמו ברגע שנפגשנו, מאחלת לך מזל טוב, יום הולדת שמח ואינספור של סיבות טובות להמשיך ולחייך, כמו שרק אתה יודע.

ברכה מבן הזוג

אישתי היקרה, אנצל את ברכת יום ההולדת, כדי לאחל לך וגם לנו, יחד, עוד הרבה הרבה שנים מאושרות וגם שמחה גדולה. שהכוכבים שבעיניך ימשיכו לנצנץ, כפי שעושים מאז שנפגשנו, ושתגשימי כל חלום וחלום. ששנת יום ההולדת הזו שלך תהיה שנה נפלאה, שנה של הגשמה עצמית (כי אף פעם לא מאוחר) ושנה של מטרות חדשות והצלחות גדולות.
שתמשיכי להיות עטופה בחיבוקים של אהבה מכל כיוון ושיהיה לך כייף אתנו, עם כל המשפחה ועם החברים. מאחל לך בריאות, שמחה, הצלחה, אהבה, אושר ובעצם כל דבר שאת מאחלת לעצמך, הלוואי ויתגשם. תמשיכי להיות נפלאה כמו שאת, מחבקת ואוהבת כמו שאת, בת זוג מושלמת וסבתא נהדרת!מסיבההמלצות / סיפורים:  הוסף  


רעיונות למתנות מיוחדות

בא לי פארטי (party), הנו אתר המרכז עבורכן את מיטב נותני השרות ליום הולדת למבוגרים, יום נישואין, ערבי חברה, ימי גיבוש, ערבי נשים ועוד אירועים פרטיים.

האינפורמציה המוצגת באתר בא לי פארטי (party), התקבלה מבעלי המקצוע עצמם מבלי שנבדקה ע "י האתר. האתר אינו אחראי לאמיתות התכנים המפורסמים ולכל הקשור בהם וכן אינו אחרא י לכל הפסד או נזק שייגרמו למשתמשים באתר המתקשרים עם בעלי המקצוע. חובתם של הגולשי ם לוודא את טיב ההתקשרות עם בעלי המקצוע על כל הקשור והמשתמע מכך. פרטים מלאים ב"תנאי השימוש".

כל הזכויות שמורות © - סקנסופט חברת סחר בע"מ 1992-2018 - (Party) בא לי מסיבה - © All Right Reserved
למעלה מ-26 שנות מצויינות ואמינות